Urodziny Draco Malfoy’a!

Dzisiaj bohater serii ,,Harry Potter” – Draco Malfoy – obchodziłby swoje 34 urodziny. Oczywiście, gdyby naprawdę istniał. Jak wszyscy wiedzą (choć mogą znaleźć się i tacy, którzy nie wiedzą), ,,Harry Potter” jest to seria siedmiu książek fantastycznych autorstwa J.K. Rowling, a także 8 filmów o tym samym tytule. To opowieść o chłopcu – Harrym, który w wieku 11 lat dowiedział się, iż został przyjęty do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Na miejscu poznał swoich najlepszych przyjaciół, ale też wroga – Draco Malfoy’a. Od tej chwili tytułowy bohater musi się sporo nauczyć, a także zmierzyć się z najstraszniejszym czarodziejem, Lordem Voldemortem.
Lektura warta uwagi, dlatego bierzcie się za czytanie i przenieście się w świat magii, gdzie na porządku dziennym są ożywione obrazy i latanie na miotłach!

M.S.Obrazek

Reklamy

2 Komentarze

Filed under Bez kategorii

2 responses to “Urodziny Draco Malfoy’a!

  1. Uwielbiam Harrego Pottera ! Zarówno książki jak i filmy są wspaniałe i wciągające. Po wypożyczeniu 1 cz. („Harry Potter i kamień filozoficzny”), przeraziłam się liczbą stron. Oczywiście treść okazała się na tyle fantastyczna, że ponad 360 stron to jednak było za mało!
    K.Ł.

  2. Uczennica :)

    Twój wpis zachęcił mnie do przeczytania tej książki. Od jutra zaczynam! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s